Gayrimenkul YönetimiSİZİN İÇİN HERŞEYİ DÜŞÜNDÜK

KALİTE – GÜVEN – İNOVASYON

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız bu yüzden kendinize ve sevdiklerinize ayırdığınız zamanı daha kaliteli daha konforlu değerlendirmeniz için birçok prosedürü sizin adınıza biz yapmaktayız.

KİRA GELİRİNİZİ ARTIRIN


Yatırım amacıyla mülk edindiğiniz bir veya birden çok sayıdaki gayrimenkulünüzü dilerseniz doğru kiracıyla buluşturup kiracı ilişkilerinizi bundan sonra sizin adınıza biz takip ediyoruz. Kiraya verdiğiniz gayrimenkulün üzün bundan sonraki hukuki ve fiziksel kontrollerini düzenli olarak aylık periyotlarla takip edip raporlayıp size bilgi veriyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayın size yardımcı olalım.

...

TAŞINMAZINIZI KADERİNE TERKETMEYİN


Senede birkaç ay kullandığınız gayrimenkulünüzü siz gittikten sonra kaderine terk etmenize gerek yok, çok fazla yağış alan bu bölge ikliminden dolayı nem ve devamında rutubet den dolayı gayrimenkulünüzün fiziksel kalitesinin devamlılığını kötü etkiler. Bununla birlikte zamanla duvarlarda çatlamalar rutubet küf katmanları oluşur. Bu sizin ve sevdiklerinize zarar verdiği gibi gayrimenkulünüzün değer kaybetmesine neden olur. Siz yokken bu sorunu biz ortadan kaldırıyoruz. Zaman içerisinde değişiklik yenileme tadilat , çevre düzenlemesi gibi tüm mimari / dekorasyon dönüşümlerini sizinle istişare ederek dilediğiniz şekilde projelendirip onayınızla sizi adınıza biz yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayın

...

ÖDEMELERİNİZİ BIRAKIN BİZ TAKİP EDELİM


Kullandığınız bütün beyaz eşyalarınızın teknik servis ve internet/ GSM gibi temel ihtiyaçlarınızı isteğiniz doğrultusunda biz temin ediyoruz. Gayrimenkulünüzün ülke sınırları içerisindeki bütün gerçek ve tüzel kişilikler ile olan VERGİ-AİDAT-FATURA-VB….. tüm ödemelerinizi sizin adınıza biz takip ediyoruz. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz gereği işimizi titiz bir şekilde yapıyoruz, aleyhinize olabilecek konuları size bildirip anında müdahale ederek menfaatlerinizi korumaktayız.Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

...

SEVDİKLERİNİZE DAHA FAZLA ZAMAN AYIRIN


Gayrimenkulünüzü kısmi zamanlı mı ? kullanıyorsunuz siz gelmeden önce evinizin tüm temizliği ile biz ilgileniyoruz siz gelmeden sizin adınıza biz yapıyoruz. Zamanınızı olabildiğince kendinize ve sevdiklerinize ayırmanız için seçtiğiniz temel ihtiyaçlarınızı sizin adınıza biz temin ediyoruz.

...

TATİLİNİZİN TADINI ÇIKARIN


Tatilinizi da rahat ve daha keyifli geçirmeniz için soysal faaliyetlerinizi GEZİ – TUR –KONAKLAMA – ULAŞIM - AKTİVİTELER ve daha fazlasını sizin yerinize biz organize edip bütün rezervasyonları zamanında eksiksiz bir şekilde planlamaktayız. Daha fazla bilgi için bizi arayın.

...

HİÇ BİR İLAVE ÖDEME – FARK – KOMİSYON gibi ücretler ödemeden KALİTELİ YAŞAMI SİZE GÜVENLE SUNUYORUZ.

SİZE ÖZEL HİZMET PAKETLERİMİZ


Sizin için hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değil. Tatilinizde keyifli zaman geçirmeniz için Konforu 3 (üç) farklı paketle size sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Silver

6 Hizmet


Gold

10 Hizmet


Platinum

15 Hizmet


Biz Size Ulaşalım mı?İletişim Bilgileri Paylaşın

×We received your message and will contact you back soon.