Neden TÜRKİYE'DE yatırım yapmalısınız?

TÜRK VATANDAŞLIĞI KAZANIMININ FAYDALARI


TÜRKİYE kamusal ve kurumsal alanda zengin ve dinamik çeşitliliğe sahip bir ülke bununla birlikte jeopolitik konumu, doğal ve kültürel zenginlikleriyle bölgesinde vazgeçilmez! Son yıllarda atılım gerçekleştirdiği emlak, sağlık, alt yapı ve üst yapı projeleriyle marka haline gelmiş uluslararası arenada saygınlığını kazanmış bir ülkedir. Büyüyen ekonomisi ile gayrimenkul sektöründeki devasa projeleri ve sektör dinamikleri ile Türkiye, yeni fırsatlar barındırmaya, yatırımcılarının değerini arttırmaya devam edecektir. Avrupa Birliği, 2013 yılında Türkiye ile Schengen ülkelerine vizesiz seyahat hakkı tanınması amacıyla yapılan ‘Visa Serbestisi Diyaloğu ’nu başlattı. Türk vatandaşlarının özgürce seyahat edebileceği 102 ülke arasına 26 Avrupa ülkesi daha eklenecek ayrıca 72 den fazla ülkeye vizesiz giriş, 42 den fazla ülkeye girişte vize, 7 ülkeye online vize ile TÜRK pasaportunun gücünü ve ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bölgesinde AB üyeliği alabilecek tek Müslüman ülkesidir. Dini inançlarınızı güven ve huzur içinde aileniz ile birlikte yaşayabileceğiniz bir ülkedir TÜRKİYE.YATIRIM ARAÇLARI

İŞİMİZİ SIFIR HATA İLE YAPIYORUZ

İŞİMİZİ SIFIR HATA İLE YAPIYORUZ

CHG danışmanlık sıfır hata ile size gerçek fiyat doğru yatırım ilişkisini mükemmel bir biçimde sunmayı taahhüt ediyor. Sizin seçtiğiniz yâda sizin için seçilen gayrimenkulün; Tapu da ve ilgili belediyesinde, firmamızın bünyesinde bulunan konunun uzmanı harita mühendisleriyle titiz bir şekilde araştırır, bünyesinde bulunan gayrimenkul değerleme uzmanlarıyla alacağınız gayrimenkulü doğru fiyat garantisiyle sunmaktadır.

KARLI BİR YATIRIM SİZİ BEKLİYOR

Satın alacağınız gayrimenkulü sizin için ileriye dönük karlı bir yatırım aracı olarak görmekteyiz bölgeyi çok iyi bilen ekibimizle doğru lokasyonlarda tavsiye edeceğimiz gayrimenkuller, sizin karlı bir yatırım yapmanıza vesile olacaktır

KARLI BİR YATIRIM SİZİ BEKLİYOR
MEVDUAT YATIRIMLARINIZDA YANINIZDAYIZ

MEVDUAT YATIRIMLARINIZDA YANINIZDAYIZ

Vatandaşlık için seçeceğiniz diğer yatırım araçlarında sizin yanınızdayız müşteri odaklı çalışma prensibimiz gereği sektöründe konunun uzmanı çözüm ortaklarımızla karlı yatırımlar yapmanızı garanti ediyoruz.

HAYALİNİZDEKİ İŞİ BİZİMLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

Bölgemizde uzun yıllar proje - inşaat – mühendislik alanlarında faaliyet göstermiş uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Bilgi ve tecrübelerimizin ışığında doğru ve kazançlı yatırım alanlarını sizinle istişare ederek hayata geçirmeniz için yanınızdayız.

HAYALİNİZDEKİ  İŞİ BİZİMLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ